Wakacyjny niezbędnik

Idzie lato, wakacje, pewnie zastanawiacie się co zapakować na wyjazd z maluszkiem? Spieszymy z pomocą. Podstawą jest dobre przygotowanie! Posłuż się naszą listą, a na pewno Twój urlop będzie przyjemnością.

Nasza lista jest uniwersalna. Niektóre pozycje mogą być dostępne w miejscu, do którego się wybierasz, więc możesz je od razu odznaczyć. Niektóre mogą być niepotrzebne ze względu na inny klimat w miejscu docelowym. Jeszcze inne mogą nie mieć zastosowania w zależności od wieku Twojego dziecka / dzieci. Produkty pielęgnacyjne są często dostępne w lokalnych sklepach, lecz warto zawsze zaopatrzyć się w podstawowe rzeczy, aby zapewnić sobie dobry początek wspaniałych rodzinnych wakacji.

Jest kilka najważniejszych rzeczy, które musimy zabrać w podróż, taki jak dokumenty, bilety lotnicze, potwierdzenia rezerwacji, pieniądze. W obecnym czasie musimy pamiętać również o obowiązujących restrykcjach w związku z pandemią. Należy sprawdzić czy wystarczą nam same zaświadczenia o szczepieniu, czy będziemy potrzebować wyników testów, a może musimy się zarejestrować na stronie danego kraju. 

 

 

 

Kolejnym zadaniem jest spakowanie dzieci i siebie na wyjazd.

Jak spakować dziecko, żeby mieć wszystko pod ręką? Niezależnie od destynacji, rodzaju transportu musimy mieć dla dziecka kilka zestawów ubrań, kurtkę, buciki, czapkę, mamy lato, a więc i okulary przeciwsłoneczne, zabawki

Jeśli o mnie chodzi, to lubię mieć zawsze wszystko przy sobie, tak w razie co:) Nie wiemy kiedy może dopaść nasze dziecko gorączka, nagłe ząbkowanie. W takiej sytuacji trzeba działać od razu, dlatego warto zabrać ze sobą leki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, termometr oraz inne rzeczy, które znajdziecie na liście poniżej.

Przedstawiamy przykładową listę najpotrzebniejszych rzeczy, które sprawią, że wakacje będą udane, a które możecie znaleźć również u nas na stronie.

zapakowana torba that's mine

Należy pamiętać o apteczce oraz środkach higieny osobistej, jak szampon, mydło dla dzieci. Na pewno przyda się też termometr.

Warto zabrać ze sobą ręcznik z kapturem, który osłoni główkę dziecka i otuli je po kąpieli.

Ręcznik z kapturem, Bim Bla
Ręcznik z kapturem3, Bim Bla
Ręcznik z kapturem2, Bim Bla

Pieluchy / otulacze, które w ciepły dzień idealnie nadadzą się podczas drzemki, mogą być również małą przytulanką naszego malucha

Kocyk podczas drogi czy to samolotem, czy samochodem, na pewno przyda się, kiedy zrobi się chłodniej oraz podczas drzemki. Kocyki Bim Bla idealnie sprawdzają się w takich sytuacjach, występują w pięknych kolorach, a w chłodne wieczory możemy spokojnie sami z nich skorzystać. 

Bim Bla kocyk
Otulacz_Bim_Bla
Bim Bla kocyk

W co spakować najpotrzebniejsze rzeczy?Idealnie sprawdzi się torba That’s mine, która jest bardzo pojemna, pomieści wszelkie kocyki, zapasowe ubranko, przekąski. 

Akcesoria silikonowe Mushie to totalny musi have! Śliniak, z którego nic się nie wysypuje na boki, wszystko zostaje w śliniaku, można go łatwo opróżnić. Kubek na przekąski ma bardzo miękkie otwarcie, dzięki czemu łatwo jest się dostać do środka, lecz nie wypadnie z niego już żaden kawałek ulubionego owocu.

 

śliniak retro cars mushie
Kubek na przekąski mushie
Kubki na przekąski mushie

Warto pamiętać również o smoczku i zawieszce, dzięki której smoczek nam się nie zgubi. Dodatkowo przyda się etui na smoczek, które możecie zawiesić przy wózku czy nawet przy torebce

dzieci z zawieszkami mushie
zawieszki mushie
mushie-etui-na-smoczek-do-wozka-kula-ball-cloudy-mauve

Jeśli Was maluch zaczyna ząbkować lub już ząbkuje to idealnie sprawdzą się w tej sytuacji gryzaki, zarówno silikonowe, jak i drewniane.

Gryzak-silikonowy-Rainbow-Mushie2
Gryzaki mushie
Gryzak silikonowy mushie

Podczas plażowania idealnie sprawdzą się dmuchane gadżety od The Swim Essentials, złożone zajmują mało miejsca. Kółka, rękawki sprawią, że Wasze dziecko będzie się czuło bezpiecznie w wodzie.

Koło_do_pływania_The_swim_essentials_tęcza
Rękawki_The_swim_essentials_pastelowa_zebra
Koło_do_pływania_The_swim_essentials_camouflage

Twoje dziecko oczywiście będzie chciało zabrać wszystkie swoje ulubione zabawki. Ale jak zabrać to wszystko ze sobą? Torby do przechowywania oraz mata do zabawy w jednym od Play&Go to doskonałym pomysłem. Łatwo się otwierają i zamykają, a przede wszystkim są idealne do szybkiego sprzątania.

Play&go torba do przechowywania
Play&go torba do przechowywania
Play&go torba do przechowywania

Na pewno wiecie najlepiej jakie zabawki lubi Wasze dziecko, czym się interesuje. Ważne jest, aby wziąć kilka swoich zabawek, ulubiony miś czy kolorowanka w każdej podróży umili dziecku czas.

Wieże Mushie
Omy, kolorowanka Magic
Babai, Brave Submarines

Mamy nadzieję, że w małym stopniu nasza lista pomoże Wam przygotować się do podróży.

Życzymy Wam radosnego i bezpiecznego urlopu!

Plik do pobrania 👉🏼 NIEZBĘDNIK WAKACYJNY