Drewniane zabawki

Wyświetlanie 1–9 z 36 wyników

 • Bistro mikser z akcesoriami, Kid’s Concept

  179,00 
 • Ciężarówka Sorter, Kid’s Concept

  159,00 
 • Ciężarówka z klockami, Kid’s Concept

  159,00 
 • Drewniana piramida Pure&Nature, Little Dutch

  75,00 
 • Drewniana tęcza Pure&Nature, Little Dutch

  129,00 
 • Drewniany gryzaczek Little Friends – DOTS

  39,00 
 • Drewniany gryzaczek Little Friends – RÓŻOWE PASECZKI

  39,00 
 • Kamienie geometryczne, Plan Toys

  129,00 
 • Klocki Pure&Nature, Little Dutch

  155,00 

Drewniane zabawki stanowią doskonały pomysł na zajęcie dziecka. Pobudzają myślenie, kreatywność, pomagają w ćwiczeniu zdolności manualnych. W naszym asortymencie znajdują się towary wykonane z naturalnych materiałów, które cechują się trwałością. Do ich produkcji zastosowano m.in. płyty MDF, bukowe i sosnowe sklejki.

Czytaj więcej

Bezpieczne i efektowne zabawki drewniane dla dzieci to doskonały wybór!


Oferowane przez nas zabawki wyróżniają się bezpieczeństwem. Kolorowe elementy pokryto ekologiczną farbą (na bazie wody). Dzięki temu zabawki z drewna sprawdzają się dla pociech w każdym wieku. Potwierdzeniem ich jakości jest ponadto zgodność z unijnymi standardami CE. Do zalet naszych wyrobów zalicza się również przemyślany projekt. Drewniane zabawki dla dzieci nie posiadają małych i ostrych elementów. Ich zewnętrzna powłoka jest odpowiednio zaimpregnowana i gładka.
Artykuły dostępne w naszym portfolio odznaczają się również efektownym designem i ciekawą kolorystyką. W wielu z nich zastosowano kontrastujące ze sobą odcienie. Na uwagę zasługują także niebanalne kształty, które pobudzają wyobraźnię przestrzenną. Drewniane zabawki edukacyjne dostosowano do potrzeb charakterystycznych dla danych grup wiekowych. To sprawia, że nasze produkty stanowią doskonały sposób na rozwój maluchów.

Szeroki wybór zabawek drewnianych zabawek dla dzieci


Zapewniamy różnorodne artykuły. Wśród naszych propozycji znajdują się nie tylko drewniane autka dla dzieci, ale również gry logiczne, np. kółko i krzyżyk. Zainteresowaniem cieszą się też kamienie geometryczne, klocki, puzzle. Chętnie kupowane są także ciężarówki jednocześnie posiadające funkcję sortera. Na popularności nie traci również drewniana piramida dla dzieci. Składa się ona z elementów w wielu kolorach i rozmiarach. Posiadamy także produkty dla maluchów lubiących bawić się w gotowanie, mikser z akcesoriami.
Zachęcamy do zakupu naszych drewnianych zabawek dla dzieci. Produkty pakujemy w ozdobne pudełka, dzięki czemu nadają się one na prezent z okazji urodzin, chrztu lub innych jubileuszy.