Przytulanki dla niemowląt i szumiące misie

Wyświetlanie 1–9 z 23 wyników

 • Arbuz zabawka aktywizująca, Jellycat

  120,00 
 • Dino Cordy Roy zabawka aktywizująca , Jellycat

  135,00 
 • Kaktus zabawka aktywizująca , Jellycat

  120,00 
 • Królik herbaciany, Jellycat

  100,00 
 • Królik pudrowy róż, Jellycat

  100,00 
 • Królik truflowy, Jellycat

  100,00 
 • Królik zielony, Jellycat

  100,00 
 • Leopard LIVI, Jellycat

  296,00 
 • Przytulanka Astronauta, Jellycat

  100,00 

Przytulanki dla dzieci i szumiące misie


W naszym sklepie internetowym dostępne są pluszaki oraz zabawki aktywizujące nie tylko dla najmłodszych szkrabów, ale też nieco starszych smyków. Przytulanka dla niemowlaka umili czas i pozwoli maluszkowi poradzić sobie z lękiem separacyjnym. Puchate maskotki zwiększają poczucie bezpieczeństwa, jak również wspierają rozwój psychofizyczny dziecka. Posiadamy w sprzedaży zabawki w wielu żywych kolorach i ciekawych kształtach, które z pewnością przykują wzrok każdego malca.

Czytaj więcej

W kolekcji Moon Concept znajduje się niejedna przytulanka dla rocznego dziecka, która została starannie wykonana z miękkich oraz bezpiecznych materiałów. Nasze produkty spełniają normy EN71, a także posiadają wymagane atesty. Są łatwe w czyszczeniu czy suszeniu. Poza tym wyróżniają się oryginalnym designem i kolorystyką. Mogą być najlepszym przyjacielem maleństwa, zwłaszcza w kryzysowym momencie, gdy mama potrzebuje chwili odpoczynku.

Szumiący królik Felek lub Felcia


Oferowane pluszaki otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Produkty Whisbear typu królik szumiś zostały wyposażone w urządzenie emitujące różowy szum, przypominający maluszkowi dźwięki z brzucha mamy. Certyfikowane przytulanki łagodnie wyciszają się po około 40 minutach, włączając tryb czuwania. Szumiący króliś reaguje automatycznie na płacz dziecka i zazwyczaj uruchamia się ponownie po 20 minutach. Rodzice mają możliwość ręcznego wyłączenia lub włączenia urządzenia jednym przyciskiem.
Miękka przytulanka dla chłopca czy dziewczynki została uszyta z najwyższej jakości pluszu i ozdobiona złotym haftem. Posiadamy w ofercie królika szumisia w wielu wariantach kolorystycznych. Wzorzyste tkaniny przypadną do gustu każdemu maluszkowi. Sensoryczne uszy pluszaka dla dzieci zostały specjalnie zaprojektowane dla marki Whisbear. Oferowane maskotki już dawno stały się hitem oraz na stałe zapisały się na liście wyprawki dla maluszka. Szumiące zabawki działają na trzy baterie AA, które trzeba dokupić oddzielnie.