Akcesoria do karmienia

Wyświetlanie 1–9 z 26 wyników

 • Bambusowa Miseczka Pan Krokodyl, Trixie

  40,00 
 • Bambusowa Miseczka Pani Flaming, Trixie

  40,00 
 • Bambusowy Kubek Pan Krokodyl, Trixie

  30,00 
 • Bambusowy Kubek Pani Flaming, Trixie

  30,00 
 • Bambusowy Talerzyk Pan Krokodyl, Trixie

  44,00 
 • Bambusowy Talerzyk Pani Flaming, Trixie

  44,00 
 • Kubek niewysypek na przekąski Snack Cup Cambridge Blue, Mushie

  59,90 
 • Kubek niewysypek na przekąski Snack Cup Cloudy Mauve, Mushie

  59,90 
 • Podkładka muszelka – Earth brown, That’s mine

  54,90 

Nowoczesne i solidne akcesoria do karmienia dla dzieci


Posiłek należy do ulubionych czynności, jakim oddają się małe dzieci. Pozwala on poznać nowe smaki, zapachy, kolory, a nawet kształty. Żeby spożycie przysmaków przez maluszka przebiegało bezproblemowo, niezbędne są odpowiednie akcesoria do karmienia wykonane wyłącznie z wysokiej jakości surowców. Pozwolą one dziecku stawiać pierwsze kroki na drodze do samodzielnego jedzenia.

Czytaj więcej

Nasz sklep internetowy z troski o brzuszki Waszych pociech stworzył bogaty asortyment akcesoriów do karmienia wyprodukowanych z pierwszej klasy surowców. Gwarantują one bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Oferujemy naczynia wykonane z bambusa, cechujące się wysokim stopniem odporności na uszkodzenia mechaniczne, działanie wysokiej temperatury oraz przebarwienia.

Śliniaki silikonowe – niezawodna ochrona podczas jedzenia


Małe dzieci w czasie spożywania posiłków często są bardzo ożywione i ciekawe wszystkiego, co je otacza, dlatego podczas ich karmienia, konieczne jest założenie śliniaka silikonowego chroniącego odzież przed poplamieniem. Dostępne w naszej ofercie modele zostały wykonane z elastycznego silikonu, który zapewnia ergonomiczny kształt i łatwo dostosowuje się do budowy anatomicznej małego dziecka.

Bambusowy kubek – absolutny must have


Spożywanie dań nie może odbyć się bez dostarczania płynów maluszkowi. Właściwe nawodnienie organizmu pozwala prawidłowo się rosnąć i rozwijać się maluszkowi. Dlatego do picia ulubionych soczków przez pociechę niezbędny może okazać się bambusowy kubek dostępny w rozmaitych wzorach i modnych kolorach. Pozwoli on na picie zarówno podczas posiłków o wyznaczonej porze, jak i w ciągu dnia, gdy pociecha będzie spragniona.

Bambusowe talerzyki dla dzieci oraz inne naczynia spożywania przysmaków


Spożywanie zakąsek przez pociechę umilą wysokiej klasy bambusowe miseczki, talerzyki oraz kubki niewysypki dostępne w bajecznych kolorach i fantazyjnych wzorkach. Ergonomiczny kształt naczynek pozwala na sprawne i bezpieczne spożycie posiłku. Ponadto kubek niewysypek nie tylko zabezpiecza przysmaki przed ich wysypaniem, lecz także umożliwia niemowlakom samodzielną naukę chwytania oraz trzymania naczynia w sposób prawidłowy.