Skaczące dzieci

 

 

 Dzień Dziecka w Moon Concept 🎉🎈

 

„Żaden człowiek nie zrozumie czym jest życie, czym jest świat, czym jest cokolwiek, dopóki nie będzie miał Dziecka. Wtedy cały świat się zmienia i nic już nie jest tak, jak było do tej pory…”                                                                                                  

Janusz Korczak

Dzieciństwo to taki piękny czas. Niestety te chwile są ulotne, dlatego rodzice starają się, by Dzień Dziecka za każdym razem był  wyjątkowy. Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Patrząc oczami dziecka wydaje się on dużo piękniejszy, radośniejszy i przede wszystkim lepszy. Codziennie dzieci zachwycają nas swoimi wyjątkowymi pomysłami. Ich dziecięca kreatywność nie zna granic. 
Szczególnie w tym dniu nie ma czasu na nudę. Długie godziny spędzone na zabawie zapewnią kreatywne zabawki, kolorowanki i układanki.
Układanka jesteś na tropie, Stuka Puka
Dziecko z zabawkami

 

 

 

Czy Wasze Dzieci lubią rysować, malować? Czy z chęcią sięgają po kredki i flamastry? Jeśli tak, możecie zaskoczyć ich naszymi nowościami. Mamy coś, co polubi każde dziecko. Słyszeliście o kolorowankach Omy, pełnych zabawnych szczegółów i ogromnego poczucia humoru dla całej rodziny? Idealnie sprawdzą się też flamastry, które potrafią zaczarować kartki, niemożliwe staje się możliwe.

Pamiętajmy jednak o najważniejszym, że – mieć czas dla dziecka, to początek wszelkiego wychowania. Spędzajmy jak najwięcej czasu na wspólnej zabawie z dzieckiem.  Może piknik? Z Rodziną? W ogrodzie? My postanowiliśmy tak właśnie spędzić ten dzień☀️🍬🍿🍕Dzieci, słońce, radość i uśmiech i w roli głównej nasze zabawki. Bezpieczne, ekologiczne i niepowtarzalne pozwoliły dobrze i miło spędzić ten czas. Zabawa była przednia…..
Fontanna czekolady_
Nie masz ogrodu? Nie rezygnuj z tej przyjemności. Domowy piknik na kocu. To idealny sposób niezależnie od pogody. Poduszki, jaśki, przytulanki stworzą Nam przytulne miejsce. Tosty, tarty i naleśniki oraz domowe lemoniady umilą ten czas.  Teraz tylko rozłożyć nasze zabawki…..  

Może któraś spodobała się też Tobie? Możesz zrobić prezent dla Swojego Dziecka, aby i Twój dzień był wyjątkowy. Najlepszym spadkiem, jaki możemy zostawić Naszym Dzieciom, są wspomnienia. Zadbajmy, aby były one pełne radości. A może podzielicie się z nami jak Wy świętujecie ten dzień. Może macie ciekawe pomysły? Oznaczajcie  @moonconcept na swoich social mediach, chętnie poznamy Wasze propozycje 😀